Відділ продажів:

044-227-34-98, 097-525-45-63

Техпідтримка:

093-925-53-57, 098-835-99-68

  • Головна
  • Теплолічильник ТСРВ-024 як оптимальний інструмент для теплообліку … або шлях від повірки до повірки (частина 1)

Теплолічильник ТСРВ-024 як оптимальний інструмент для теплообліку … або шлях від повірки до повірки (частина 1)

Теплолічильник, як невід’ємна частина лічильника теплової енергії, прийшов до нас з Європи на зорі відроджується капіталізму. Завдання приладу була зрозуміла – просте вимірювання теплової енергії. До слова, в Європі прилад таким елементарним і залишився. А у нас він став мутувати, збільшувати вимірювальні та обчислювальні потужності, приростати функціями обліку і контролю.

Вітчизняні виробники «чудо-калькуляторів» з’являлися як гриби, розгорнулася неабияка конкурентна боротьба. Чого тільки не було: гриміли метрологічні війни, випробування і викриття.

Але потреба у вимірі та обліку була дуже нагальною, та й закон знову ж зобов’язує. І ситуація потихеньку стабілізується, обростає правилами, ГОСТами і стандартами. Такого, щоб залишився тільки один, на щастя не сталося [в даному контексті мається на увазі теплосчетчик, а може Теплообчислювач]. На ринку представлено багато моделей обладнання, а здорова конкуренція призводить до того, що якість і функціональність приладів поліпшується на радість споживачеві.

Тільки ось хто замовник? Хто повинен вибирати, яку модель йому придбати для здійснення вимірювання та обліку спожитого ресурсу? Здається, відповідь на це питання гранично простий: той, хто платить гроші за прилади.

Так-то воно так, але шлях лічильника теплової енергії (і теплообчислювача разом з ним) дуже непростий і звивистий: завод-виробник – процедура державної повірки – непосред- ственная продаж – проектна організація – узгодження проектної документації – монтажна організація – введення вузла обліку в експлуатацію – процедура комерційного розрахунку за показаннями – сервісне обслуговування – чергова перевірка.

Вийшов мало не коло пекла, хоча можливо я щось і пропустив, а щось і перебільшував. Безумовно, частина функцій може виконуватися однією організацією, але часто при- сутствует і весь ланцюжок. Устаткування має задовольняти багатьом критеріям, часто суперечить один одному. Як цього добитися, як знайти розумний компроміс між вимогами постачальника теплової енергії і потребами споживача, не забувши при цьому про все інше.

У даній статті хотілося показати на прикладі теплообчислювача «Зліт ТСРВ» виконання ТСРВ-024 рішення даної задачі. Не вдаючись в подробиці опису приладу, слід зупинитися лише на відмінностях, які сприяють просуванню нашого так званого «колобка».

Почнемо з самого початку. C заводу, точніше з заводаізготовітеля. Для виробника важливо випустити продукцію в максимально короткий термін і з мінімальною собівартістю, причому не на шкоду якості. А це означає введення автоматизації на всіх етапах виробництва і мінімізація ручної праці.

Жоден елемент теплообчислювача не випускається без 100% автоматизованого контролю на спеціальному стендовій обладнанні. Після поелементно- го контролю перевіряється прилад в зборі. Ще один рівень контролю прилад проходить при держповірка. Тільки після цього можлива відвантаження приладу.

Замовте дзвінок!

Ми передзвонимо Вам рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад 093 000 00 00