Відділ продажів:

044-227-34-98, 097-525-45-63

Техпідтримка:

093-925-53-57, 098-835-99-68

  • Головна
  • Теплолічильник ТСРВ-024 як оптимальний інструмент для теплообліку … або шлях від повірки до повірки (частина 3)

Теплолічильник ТСРВ-024 як оптимальний інструмент для теплообліку … або шлях від повірки до повірки (частина 3)

А тепер, як в старому анекдоті, спробуємо з усім цим злетіти. Вирішуючи одну задачу, що не відлякали ми найголовнішого – покупця. Адже саме він платить гроші за обладнання. Упевнений, що ні відлякали. Перше, життя змусило споживачів почати розбиратися в питаннях теплообліку. Причому чим вище ціна енергоносіїв, тим грамотніше стають і споживачі.

А головне це те, що складність і насиченість приладу «всередині» аж ніяк не означає його складності для споживача.

Необхідно відзначити, що головною підмогою користувача є:

  • Набір шаблонних схем з рекомендованими настроювальними параметрами, коли настройка приладу зводиться до вибору типової схеми.
  • Інтуїтивно-зрозумілий графічний інтерфейс: меню приладу приховує невикористовувані параметри, основні необхідні настройки і звітні дані згруповані і легко доступні, додатково введені текстові і символьні підказки.
  • Набір безкоштовного програмного забезпечення для PC.

Більш досвідчений і досвідчений користувач може не тільки змінити попередні налаштування типових схем, а й самостійно задати і налаштувати алгоритми роботи теплосистеми в призначеному для користувача режимі. Виходячи з числа використовуваних трубопроводів, можна вибрати необхідну формулу розрахунку тепла та ГВП в теплосистеми.

Облік холодної води в конкретному трубопроводі можна «відключити» або «включити». Тоді тепло в трубопроводі буде розраховуватися за відповідною формулою: Wi = mi * hi або Wi = mi * (hi – hхв).

«Відключити» або «включити» облік холодної води можна в налаштуваннях теплосистеми – при цьому відключення або включення відбудеться в усіх трубопроводах. У той же час облік ХВ можливий і в окремих трубопроводах, оскільки кількість тепла для теплосистеми розраховується як сума (різниця) кількості тепла, обчисленого в окремих трубопроводах.

Для створеної користувальницької схеми може бути обраний свій набір позаштатних ситуацій з відповідними реакціями. Також в обчислювачі додана можливість використання в розрахунках виміряних значень температури і тиску холодної води, крім договірних або віддалено заданих значень.

Теплолічильник ТСРВ-024 модель 2008 року випуску здатний задовольнити як незнайомого з цим приладом новачка, так і досвідченого користувача, вирішального досить складні завдання абонентського обліку або обліку на джерелах теплоти.

Замовте дзвінок!

Ми передзвонимо Вам рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад 093 000 00 00