Відділ продажів:

044-227-34-98, 097-525-45-63

Техпідтримка:

093-925-53-57, 098-835-99-68

  • Головна
  • WEB-інтрефейс комплексу ВЗЛЕТ СП

WEB-інтрефейс комплексу ВЗЛЕТ СП

Впровадження будинкового приладового обліку повинно вирішувати завдання забезпечення інформацією незалежних пользова- телей. Ними є постачальники енергоресурсів, служби експлуатації, сервісні організації, муніципальна влада, власники будівель і споруд і т.д.

Комплекс Зліт СП містить программно’аппаратние кошти, що дозволяють автоматично накопичувати приладову інформацію в базах даних. Він також має інтерфейсні засоби для колективного доступу до інформації в рамках локальної мережі. Це забезпечують додатки

Звіти, запущені на різних комп’ютерах в режимі додаткової консолі. В першу чергу режим орієнтований на завдання, що виникають в сервісних організаціях, що обслуговують вузли обліку.

При формальному розширенні даного інтерфейсу на велике число віддалених користувачів (консолей) належну та ефективність падають. Для таких усло -вий необхідний інтерфейс, побудований на інших принципах. Це завдання вирішує знову розроблений WEB-інтерфейс.

Новий інтерфейс призначений для доступу великої кількості користувачів до приладової інформації, сосредото- ченной в базі даних. Доступ здійснюється через Інтернет і / або локальну мережу. На комп’ютері користувачів не встановлюються жодні компоненти комплексу.

Відповідно немає необхідності купувати нові ліцензійні екземпляри Зліт СП. При організації додаткових консолей це було обов’язковою умовою. Для доступу тепер використовується Internet Explorer або інший браузер.

Інформація надається у вигляді звітів, таблиць і графіків, які дозволяють виробляти комерційні розрахунки, аналіз енергоспоживання і контролювати дотримання договірних умов. Для подальшого аналізу дані можуть бути імпортовані в додатки MS Excel, автоматично запускаються на комп’ютері користувача. Інтерфейс забезпечує захист доступу.

Отримання інформації можливо тільки після пред’явлення логіна і пароля, які присвоюються кожному користувачеві.

Крім того, забезпечується розмежування доступу. За кожним користувачем закріплюється певний список вузлів обліку. Отримання інформації про них йому дозволено.

Доступ до даних вузлів, які не включені в його список, закритий.

Адміністрування доступу здійснюється за допомогою спеціального нового додатка.

Замовте дзвінок!

Ми передзвонимо Вам рівно в:

Введіть номер телефону
Наприклад 093 000 00 00